Zobacz nasz profil na Facebooku

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Zdzisław Korzuch, e-mail: biuro@bitprotect.pl.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy (KKZ) to nowoczesna i bezpłatna forma kształcenia adresowana do osób posiadających wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zawodowe, średnie lub wyższe, zainteresowanych uzyskaniem lub uzupełnianiem konkretnej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Ukończenie tego kursu wraz ze zrealizowaniem praktyk zawodowych w ramach kwalifikacji umożliwia przystąpienie do egzaminu zawodowego w zakresie kwalifikacji wyodrębnionej w danym zawodzie, zgodnie z klasyfikacją zawodów szkolnictwa branżowego, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Osoba, która ukończy KKZ i zda egzamin zawodowy, otrzymuje certyfikat w zakresie kwalifikacji wyodrębnionej w danym zawodzie.

Dyplom zawodowy otrzymać może osoba, która posiada:

  • dokument potwierdzający poziom wykształcenia wymagany dla danego zawodu (świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej, ponadpodstawowej, zasadniczej szkoły zawodowej, branżowej szkoły I stopnia lub branżowej szkoły II stopnia),
  • certyfikaty kwalifikacji zawodowych w zakresie wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie, zgodnie z klasyfikacją zawodów szkolnictwa branżowego.

CKUE oferuje kursy w następujących zawodach:

Strona główna

Aktualności

Dla kandydatów

Harmonogramy zajęć

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności

GUTW

Witryna wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci komputera, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

© 2024 CKUE Chorzów