Zobacz nasz profil na Facebooku

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Zdzisław Korzuch, e-mail: biuro@bitprotect.pl.

Dlaczego CKUE?

„Pragniemy, by nasza duma z ukończenia tej szkoły stała się udziałem innych.”

Tyle absolwenci chorzowskiego Centrum. I nie należy doszukiwać się w tych słowach patosu. Bo przekładają się na rzeczywistość. Z jednej strony, piękna karta zapisana 70-letnią tradycją, z drugiej — postęp kreujący nowoczesne kształcenie na najwyższym europejskim poziomie. Bezpłatnie!

Zatem... Pragniesz uzyskać wyższy status kontynuując naukę, zdobyć atrakcyjny zawód i ciekawą pracę?

Masz taką szansę wybierając Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chorzowie — szkołę publiczną, zaliczaną do Centrów Wzorcowych, nagrodzoną Złotym Medalem MEN, którą wizytowała kadra naukowa z wielu państw świata (m.in. z Japonii, Szwecji, Wielkiej Brytanii) okazując swój szacunek i podziw potwierdzony wpisami do Złotej Księgi Szkoły. Stąd czerpali najlepsze wzorce!

 • CKUE w Chorzowie uznawane jest przez najlepszych pracodawców za szkołę prestiżową!
 • To tutaj dzwonią pracodawcy w poszukiwaniu dobrych pracowników.
 • Ta szkoła wykształciła najlepszych! Są dzisiaj prawnikami, prowadzą biura rachunkowe, osiągają brawurowe sukcesy w biznesie!

Co oferujemy?

 1. Dla absolwentów ZSZ i Szkoły Branżowej I stopnia — możliwość kontynuowania nauki bezpośrednio w II klasie LO!

  Alternatywa — szybkie zdobycie kwalifikacji w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w branżach: ekonomiczno-administracyjnej, handlowej i spedycyjno-logistycznej.

 2. Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, umożliwiające absolwentom szkół podstawowych, branżowych I stopnia, średnich i wyższych nie tylko zdobycie wiedzy i konkretnych umiejętności tak cenionych dziś przez pracodawców, lecz także — po zdaniu egzaminu zawodowego w naszym Centrum — uzyskanie tytułu technika oraz certyfikatu europejskiego uprawniającego do wykonywania zawodu w krajach UE!

Zgodnie z uchwałą nr XVIII/341/16 Rady Miasta Chorzów z dnia 3 marca 2016 r., od 1 września 2016 r. CKUE, wraz z Technikum Ekonomicznym, wchodzi w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie.

Szanowni kandydaci! Dlaczego warto wybrać CKUE w Chorzowie?

 • Bo to szkoła prestiżowa, ciesząca się uznaniem pracodawców!
 • Bo czerpiemy z tradycji i kreujemy postęp.
 • Lubimy i chcemy uczyć. I jesteśmy w tym znakomici!
 • Po prostu, od dawna kształcimy po europejsku!
 • Mamy znakomitą bazę dydaktyczną, praktyki odbywają się we własnej firmie symulacyjnej.
 • Bo edukacja w CKUE jest gwarancją sukcesu!

Sprawdź naszą ofertę!

Strona główna

Aktualności

Dla kandydatów

Harmonogramy zajęć

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności

GUTW

Witryna wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci komputera, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

© 2024 CKUE Chorzów