Zobacz nasz profil na Facebooku

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Zdzisław Korzuch, e-mail: biuro@bitprotect.pl.

Firma symulacyjna

We wrześniu 2002 r. została otwarta przez Prezydenta Miasta Chorzów, przy współudziale innych zaproszonych gości, firma symulacyjna Globtour, która daje naszym słuchaczom możliwość lepszego opanowania wiedzy w sposób praktyczny. Pomieszczenie, w którym znajduje się firma, jest urządzone na wzór autentycznego biura, wyposażono je w komputery, telefony, fax, kserokopiarkę i inne urządzenia.

Firma symulacyjna Globtour posiada w strukturze organizacyjnej następujące działy: handlowy, księgowość, administrację, płace, kadry oraz zarząd i sekretariat. Firma symulacyjna proponuje następujące formy kształcenia: podstawową, zajęć praktycznych i dydaktyczną. Kształcenie praktyczne odbywa się poprzez wykonywanie poszczególnych czynności pracy biurowej ściśle związanych z wyuczoną teorią. Słuchacze i uczniowie stają się pracownikami firmy: podpisują listę obecności, zakresy czynności, prowadzą dokumentację w każdym dziale. Zajęcia w firmie symulacyjnej cieszą się ogromnym powodzeniem, harmonogram zajeć jest zaplanowany na wiele miesięcy.

Strona główna

Aktualności

Dla kandydatów

Harmonogramy zajęć

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności

GUTW

Witryna wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci komputera, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

© 2024 CKUE Chorzów