Zobacz nasz profil na Facebooku

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Zdzisław Korzuch, e-mail: biuro@bitprotect.pl.

Sukces chorzowskich ekonomistów

2.06.2010 r.

W sobotę 29 maja br. w CKU nr 1 w Lublinie odbył się etap centralny i finał IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej dla Dorosłych. Temat przewodni IX edycji: Inwestycyjne a pozainwestycyjne determinanty rozwoju współczesnej gospodarki.

W etapie centralnym wystartowało 3 słuchaczy chorzowskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów im. L. Krzywickiego: pani Katarzyna Polak, pan Mirosław Borowski i pan Krzysztof Zalewiński. Do finałowej piętnastki zakwalifikowała się pani Katarzyna Polak, która zajęła ostatecznie 3 miejsce i pan Mirosław Borowski10 miejsce. Zwycięzcą IX edycji został pan Sławomir Turzyński z CKU w Gdańsku.

Drużynowo ekipa z Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów w Chorzowie zajęła 3 miejsce, a zwyciężyło Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Lublinie przed Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

Do olimpijskich zmagań słuchaczy chorzowskiego Centrum przygotowywali nauczyciele przedmiotów ekonomicznych mgr Katarzyna Kołodziej, mgr Urszula Chmielewska i mgr Grzegorz Mikołajczak.

Tabele z wynikami rywalizacji indywidualnej i drużynowej prezentujemy w dziale Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej dla Dorosłych.


Strona główna

Aktualności

Dla kandydatów

Harmonogramy zajęć

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności

GUTW

Witryna wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci komputera, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

© 2024 CKUE Chorzów